Aktualnosci, Piątek, 21 kwietnia 2023

Rozpoczyna się IV Edycja Powiatowego Konkursu Fotograficznego pn.: „Piękno Powiatu Zamojskiego w obiektywie” pod Honorowym Patronatem Starosty Zamojskiego. Konkurs ma charakter otwarty, może wziąć w nim udział każda zainteresowana osoba, która profesjonalnie lub amatorsko zajmuje się fotografią i jest mieszkańcem Powiatu Zamojskiego. Zdjęcia na konkurs można zgłaszać do 29 września 2023 roku.

Zachęcamy do pokazania piękna Powiatu Zamojskiego, zaprezentowania w ciekawy i niecodzienny sposób skrywanych na jego terenie zabytków architektonicznych, a także niezwykle urokliwej fauny i flory.

Nagrodzone i wyróżnione zdjęcia, wraz z imieniem i nazwiskiem autora, znajdą się w kalendarzu Powiatu Zamojskiego na 2024 rok.

Nagrody finansowe w konkursie ufundowane przez Powiat Zamojski, zostaną przyznane za I, II i III miejsce, odpowiednio w wysokości: 1000,00 zł, 800,00 zł i 600,00 zł. Ponadto autorzy 9 wyróżnionych prac, otrzymają nagrody w wysokości po 200,00 zł

.

Pliki do pobrania: